Buduj z nami – „Budowle świata”


Wydarzenie w ramach Tygodnia Biblijnego

Pragniemy z wielką radością zaprosić rodziców wraz z dziećmi na tydzień wspaniałej przygody z klockami Lego. Przez te kilka dni, z małych klocków, wspólnie będziemy budować wielkie miasto. Wydarzenie to zatytułowaliśmy: „Budowle Świata”.

Podczas tej niezwykłej zabawy usłyszymy piękne historie zawarte w Bożym Słowie, będziemy śpiewać pieśni, rozwiązywać zagadki. To będzie wyjątkowy czas odkrywania samego siebie, być może poznania bardziej swoich pociech oraz okazja do wspólnej, budującej rodzinne relacje „pracy”, a jej efekt w postaci powstającego wielkiego miasta z klocków Lego, będzie napawał radością i dumą. W przerwach będzie czas na poczęstunek i kawę bądź herbatę.

We wtorek i środę (05.06-06.06) zapraszamy rodziców wraz z dziećmi od 4 do 7 lat, a w czwartek i piątek (07.06-08.06) rodziców wraz z dziećmi od 8 do 12 lat. W sobotę (09.06.) natomiast zapraszamy rodziców i dzieci w każdym przedziale wiekowym.

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! Prosimy, aby się zgłaszać i wpisywać na listę biorących udział w tej niezwykłej przygodzie.

Zapisy i informacje u Krzysztofa Bartosiaka pod nr tel. 533535319.

Prosimy również o wypełnienie zgody i przyniesienie jej ze sobą.

Zgoda rodziców